Świąteczny Challenge :)

Kochani Uczniowie!

Czas świąt zbliża się wielkimi krokami! 🙂 Przygotowaliśmy dla Was kilka twórczych wyzwań, aby czas nauki zdalnej oraz przedświątecznych przygotowań, nieco Wam umilić 🙂  Zadania dotyczą różnych dziedzin i skierowane są do wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oto nasze propozycje 🙂 :

  • ZBUDUJ CHOINKĘ Z KLOCKÓW! (lub innych rzeczy, które znajdziesz w domu 🙂 ) 

    Koniecznie zrób zdjęcie i wyślij na maila: szkolapiotrkowspsk@gmail.com do 19 grudnia 🙂

 

  • „TANECZNY CHALLENGE” – stwórz swoją własną, minutową choreografię do wybranego przeboju świątecznego!Koniecznie nagraj filmik i wyślij na maila: szkolapiotrkowspsk@gmail.com do 20 grudnia 🙂

  • „PLASTYCZNY CHALLENGE” – „MÓJ POMYSŁ NA ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA DLA BLISKICH”
    Challenge plastyczny ma na celu kultywowanie tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych, w tym tak ważnej tradycji, jaką jest składanie sobie życzeń i serdeczności. Ma rozbudzić w uczniach zainteresowania plastyczne, wrażliwość na sztukę oraz popularyzowanie różnych technik plastycznych.
    Format prac uczniów, zastosowane techniki i materiały – dowolne (np. prace przestrzenne, kartki, ozdoby, dekoracje itp.)  Poproś rodzica aby zrobił zdjęcie Twojej pracy i wysłał na maila: szkolapiotrkowspsk@gmail.com do 20 grudnia 🙂

                                                                                                      U W A G A!

Wysłanie na maila efektów dowolnego, wybranego wyzwania (film z tańcem, zdjęcia prac uczniów) na maila: szkolapiotrkowspsk@gmail.com uważane będzie za uznanie warunków poszczególnych wyzwań oraz zgody na publikowanie wizerunku i danych  osobowych uczniów (samo imię) zgodnie z ustawą z dn. 25 maja 2018 roku, na stronie internetowej szkoły i profilu na Facebooku. 

Nasze przedświąteczne propozycje na nietypowe wyzwania, mają na celu promocję twórczości i kreatywności uczniów naszej szkoły.

W razie pytań prosimy o kontakt za pomocą Messengera bądź maila: m.wojtaniec91@gmail.com z wychowawczynią klasy I, p. Martyną Wojtaniec.

POWODZENIA! NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ NADESŁANYCH PRZEZ WAS EFEKTÓW WYZWAŃ! 🙂